sobota, 27 września 2014

Co jesienią na paznokciach ?

Hej kochane!


Dzisiaj kolejny post o tematyce jesiennej. W roli głównej wystąpią dziś lakiery do paznokci czyli moja wielka miłość. Wiem, że niektórzy lubią nosić te same kolory lakierów przez cały rok, ale u mnie się to jakoś nie sprawdza. Latem stawiam przede na pastele, bo jak już kiedyś wspominałam uwielbiam je na paznokciach a niekoniecznie w mojej szafie ;) Jesień to czas czerwieni, fioletów, ale i szarości.  Oczywiście mam też takie uniwersalne kolory, którą są idealne na każda porę roku i okazje.

Essie

Essiaki sprawdzają się u mnie praktycznie na każdą porę roku, kolory są uniwersalne. Uwielbiam je za trwałość na moich pazurkach - nawet 7 dni ;)  Moje kolory na sezon jesienno-zimowy to Watermelon, Fiji, Coctail Bling, Island Hopping

Rimmel

Białe paznokcie uwielbiam nosić cały rok a ten trzyma się przyzwoicie 4 dni ;) Czuję, że granat z 60-sekundowej kolekcji  będzie hitem tej jesieni. Od lewej strony 703 White Hot Love i 850 Aye, aye sailor .

Inne 

Klasyczna czerwień musiała znaleźć się w zestawieniu ( mój w nr 371). To must have tej jesieni. Lubię łączyć go z złotem O.P.I. Ostatni lakier to piękna opalizująca szarość. Wykopałam go z dołu szuflady, ale myślę, że będzie to jeden z faworytów jesieni a zwłaszcza zimy ;) To lakier firmy Venita ( niestety numerek już się starł ).

A jakie kolory na paznokciach królują u Was jesienią ?

3 komentarze:

  1. u mnie goszczą najczęściej chyba szarości :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz jeszcze pastele królują na moich paznokciach, ale zazwyczaj jesienią sięgam po różne borda, fiolety, brązy, szarości ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. u mnie rożne, lubię wszystkie kolory :)

    OdpowiedzUsuń