poniedziałek, 13 lipca 2015

Co dalej z monacosmetics?

Hej!

Notka jest typowo informacyjna. Żałuję, że piszą ją dopiero teraz. Monacosmetics zostanie zawieszona do odwołania. Dlaczego i do kiedy? Nie wiem, mam nadzieję niedługo wystartować z nowym projektem o którym Was powiadomię. A dlaczego?
Przez ostatnie kilka miesięcy sporo się zmieniło i nie będę ukrywać, że wena do pisania tym bardziej ograniczenia się do samych kosmetycznych rzeczy po prostu ustała. Każdy myślę ma taki czas, kiedy power i pomysły na pewne rzeczy się kończą. Mam nadzieję, że zrozumiecie ;)

Buziaki!
I mam nadzieję do usłyszenia ;*

1 komentarz:

  1. Chciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny i zastanawiam się nad tym gdzie kupić fotel kosmetyczny składany i jeszcze ręczniki jednorazowe do masażu. Wiem jednak, że jest to bardzo duża inwestycja i sporo pieniędzy musiałabym wydać za jednym razem. Z drugiej strony i tak wyjdzie mi to taniej, niż miałabym kupować każde urządzenie z osobna... Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet? Wybrałam sklep Newfacebeauty.pl, http://lampa-lupa.pl/, http://myjka-ultradzwiekowa.pl/, http://e-hurtownia-kosmetyczna.pl/.

    OdpowiedzUsuń