piątek, 12 kwietnia 2013

Liebster Award - moje odpowiedzi

Hej kochane !
Dzisiaj kolejna odsłona odpowiedzi na pytania do Liebster Award. Uwielbiam odpowiadać na tego rodzaju zabawy. Nominowała mnie Kasieńka !
Może akurat dowiedzie się o mnie czegoś nowego i ciekawego ;)
Enjoy!

 
  Liebster Award 
Zasady:
Nominację otrzymujemy od innego bloggera. Przeważnie otrzymują ją blogi o małej ilości obserwujących (do 200), co pozwala na ich rozpowszechnienie. Jest to swego rodzaju „nagroda” za nienaganne prowadzenie bloga. Odpowiadamy na 11pytań otrzymywanych od osoby nominującej, następnie naszym zadaniem jest nominować 11 osób i podać nowe pytania.
Ważne: Nie można nominować osoby, która nominowała Ciebie !

To zaczynamy moje odpowiedzi na pytania Kasi : 
 
1. Dlaczego zostałaś blogerką ?
Odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Można powiedzieć, że był to pewnego rodzaju impuls, który wyszedł mi na dobre. Dzięki prowadzeniu bloga mogę podszkolić swój język pisania. Ale to nie jest najważniejsze. W blogosferze poznaje wiele miłych i życzliwych ludzi. A przy okazji piszę o testowanych kosmetykach co sprawia mi wielką frajdę ... Więc czego chcieć więcej ? ;)
2. Dlaczego akurat taka nazwa dla Twojego bloga?
Nie byłam zbyt oryginalna tworząc taką nazwę, wiem to. Ale chciałam, aby odnosił się on konkretnie do tematyki bloga. Mona wiadomo to mój blogerski nick utworzony jak się pewnie domyślacie od mojego imienia - Monika ;)
3. Jakie masz wykształcenie? 
Obecnie kończę 3 klasę liceum i za niecały miesiąc zasiądę do pisania matury. 
4.Wymień 3 filmy, które zapisały się w Twojej pamięci.
Z pewnością pierwszym z nich był to film :"Nietykalni" . Wywołał on chyba u mnie wszystkie możliwe uczucia : śmiech, smutek, wzruszenie. Kolejnym filmem jest Oscarowa nominacja : "Poradnik pozytywnego myślenia" .Razem z moją młodszą siostrą i byłyśmy ogromnie zadowolone. Ciekawy poruszony problem , dobra gra aktorska sprawiła, że film stał się małym ulubieńcem. Ostatnim filmem jest "October baby". Urzekł mnie on ciekawą problematyką. Ten film dał mi do myślenia a takie produkcje chwalę.
5. Jaki jest Twój ulubiony blog ? Podaj linka ;) 
I tu niestety zawiodę nie mam jednego, ulubionego bloga. Czytam ich wiele przede wszystkim te w tematyce kosmetycznej, ale czasami zdarzają mi się  inne . Jeżeli mam coś wybrać to bardzo lubię : kolorkowana.blogspot.com
glamourlovemakeup.blogspot.com
bazarekkosmetyczny.blogspot.com 
Z blogów niekosmetycznych  bliska jest mi Kala z zlodziejkaksiazek.blogspot.com , która jest maniaczką książkową i prowadzi bloga o tym co kocha ;)
6.  Jak spędzasz swój wolny czas? 
Staram się go wypełnić jak najlepiej. Uwielbiam spotkania z moimi przyjaciółmi a w domu oglądanie filmów i oczywiście prowadzeniu bloga. Lecz obecnie dużo czasu spędzam na ogarnięciu materiału do matury ;) 
7. Polecisz mi jakąś wartościową książkę?
Tutaj niestety nie pomogę zbytnio prócz lektur szkolnych nie czytam zbyt dużo. Jednak książką wartościową z pewnością mogę nazwać "Mistrza i Małgorzatę " Bułhakowa oraz ostatnio przeczytane "Tango" Mrożka i "Dżume" A.Camus  
8. Czy masz jakąś pozytywną tajemnicę, którą możesz mi zdradzić? ;)
Hmm .. po dłuższym zastanowieniu stwierdzam że jako takiej tajemnicy nie mam. Ale dodam tu taką małą ciekawostkę. Uwielbiam kawę samą w sobie i wszystko co się z nią wiąże,  łącznie z lakierem do paznokci w kolorze kawy z mlekiem ;)  3 kawusie dziennie to dla mnie nic ;P  
9. Czego nie może zabraknąć w Twojej torebce? 
Oj jest kilka takich rzeczy... kalendarz, komórka, portfel, pomadka ochronna i jakiś choć miniaturowy zapach.  
10. Kto jest dla Ciebie autorytetem? 
Ciężkie pytanie... nie mam póki co chyba takiej konkretnej osoby. Każdy ma wady i zalety nie ma ideałów. Tak więc staram sobie wyznaczać postawy i cechy które cenię i do nich dążę  tj. szczerość,  czy  dążenie do wyznaczonego sobie celu. 
11. Co możesz mi doradzić (opierając się na własnych doświadczeniach) w kwestii prowadzenia bloga? 
Myślę, że przede wszystkim nie poddawać się.  Podchodzić do blogowania jako zdobywanie nowego doświadczenia. Jeżeli będzie traktować pisanie  jako swoją pasję to z rady nie będą potrzebne. Życzę Ci szczerze powodzenia w dalszym blogowaniu.


Niestety ja nie przygotowałam żadnych pytań, i nie będę nikogo nominowała ponieważ kiedyś już Liebster Award gościło na moim blogu. Jeżeli któraś z Was zaciekawiła by się moimi pytaniami   to zapraszam do zabawy. Z przyjemnością przeczytam odpowiedzi. 

1.Czytanie blogów czy oglądanie filmów na YouTube?
2. Zdrowa sałatka czy pizza?
3. Kosmetyk bez którego nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu?
4.Ciekawa książka czy dobry film?
5.  Aromatyczna kawa czy owocowa herbata?
6. Torba czy plecak ?
7. Ferie zimowe czy wakacje ?
8.Wygodne jeansy czy zwiewna sukienka?
9. Aktywne spędzanie wolnego czasu czy słodkie lenistwo?
10. Trampki, baleriny a może wysokie szpilki?
11.Najlepszy sposób na chwile relaksu to...

Buziaki ! ;*

2 komentarze:

  1. Wow maturka w tym roku :D Trzymam kciuki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poradnik pozytywnego myślenia to cudowny, mądry, ale równocześnie zabawny film. Mam nadzieję, że i pierwowzór książkowych mnie nie rozczaruje ;)

    Widzę znajomy adres bloga, jak miło ;)

    OdpowiedzUsuń