piątek, 13 czerwca 2014

Pomadki Wibo Eliksir - Hit czy Kit?

Hej kochane!

Dzisiaj kilka słów o pomadkach Wibo Elixir. Jak się u mnie sprawdzają i czy są warte całego zamieszania jakie wywołały. Zapraszam do mojej recenzji ;)O tych szminkach trudno było nie usłyszeć. Głośno było o nich zarówno na youtubie jak i blogach.  
W swoim szminkowym zbiorze posiadam trzy Elixiry :  01, 04, 07. Najczęściej z nich używam tego środkowego  ;)Pomadki zamknięte są w białych, moim zdaniem lekko tandetnych opakowaniach, jakością jak dla mnie mogą  jednak konkurować  z droższymi szminkami. Pomadki mają bardzo ładne, letnie kolory. 
Ich wykończenie jest satynowe, z lekko błyszczącym wykończeniem ( nie ma tu jednak mowy o chamskich drobinkach). Pomadki nie przesuszają ust, mogę nawet powiedziec, że lekko jej nawilżaju. Nie podkreżają również suchych skórek. Schodzą z ust równomiernie po około 2 -3 godzinach. Jak już wspomniałam opakowanie jest trochę tandetne. Napisy  bardzo szybko się starły. Ale to przecież sam produkt jest ważny. Nie możemy oczekiwać produktu doskonałego za uwaga niecałe 10 złotych. ;) 

Słowem produkt na prawdę warto przetestowac na ustach. Kolorów jest kilka i z penością każdy znajdzie coś dla siebie. Może trwałość nie jest porażająca, ale kolor i efekt jaki daje na ustach jest świetny.


A wy posiadacie jakieś pomadki Wibo Elixir. Co o nich sądzicie?

6 komentarzy:

 1. Wcześniej blogerka, teraz videoblogerka! Zapraszam do subskrypcji ;) https://www.youtube.com/user/CatherinessTV

  Z góry dziękuję ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dwa kolorki 06 i 07 i jestem z nich bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 04podoba mi się najbardziej choć jeszcze nigdy nie używałam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Posiadam i jestem z nich zadowolona, przyjemne produkty, ale tak jak napisałaś trwałością nie porażają, ale za taką cenę to naprawdę warto się w nie zaopatrzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mam podobną ale z Lovely niestety mega sie roztopiła i połamała, choć kolorek ma super :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie mam żadnej pomadki wibo, podoba mi się kolor 04

  OdpowiedzUsuń