niedziela, 1 lutego 2015

Paznokciowa niedziela #3

Hej kochane!


Dziś po raz trzeci przychodzę do Was z moim paznokciowym postem. Nie wiem czy przez właśnie te posty mam ciągłą ochotę kupowania nowych lakierów. A patrząc na ich obecną ilość nie jest to chyba dobry pomysł ;D Na moich pazurkach dokładnie wczoraj zawitało duo: 
Essie w kolorze Coctail Bling. jest to jak dla mnie kolor bardzo trudny do opisania. W każdym świetle wygląda inaczej. To szary przełamany błękitem i lekko fioletowym.
Drugi kolor to dla mnie nowość na paznokciach choć nie w kuferku z lakierami. Srebrny lakier z Venity (nr się starł) mam już dłuższy czas, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać ze względu na metaliczny połysk. Nie jestem fanką takich wykończeń  (chociaż u innych bardzo mi się podoba), ale jeden pazurek z takim akcentem jak dla mnie ciekawie wygląda.  Hmm może w końcu się przekonam ;)
Oba lakiery bardzo dobrze się nakłada i szybko wysychają na paznokciach. Mam nadzieję, że to duo utrzyma się chociaż 5 dni na paznokciach. O Essie się raczej o to nie boję ;)A Wy lubicie takie metaliczne odcienie na paznokciach? Jak tam Wam mija niedziela? Bo w Krakowie tak piękne słoneczko, że aż chce się wyjść na długi spacer ;)
  

3 komentarze: